Gegužės 10 dieną Šiaulių apskrities vyriausiajame policijos komisariate vyko mokinių teisinių žinių konkurso „Temidė“ antrasis
etapas, kuriame dalyvavo 5 komandos iš Šiaulių apskrities rajonų: Joniškio, Pakruojo, Raseinių, Šiaulių ir Radviliškio. Mūsų rajonui regioniniame etape atstovavo Radviliškio Lizdeikos gimnazijos komanda „Esmė“, kuri vykusiame rajoniniame etape iškovojusi 1-ją vietą tuo pačiu iškovojo teisę dalyvauti 2-jame konkurso etape Šiauliuose.
Komandos buvo pakviestos į „Pabėgimo kambarį“, kur turėjo įsijausti į kriminalistų vaidmenį ir per kuo trumpesnį laiką surasti patalpoje paslėptą sprogmenį ir jį nukenksminti teisingai surinkus atitinkamą skaičių kombinaciją. Užduočių atlikimas pareikalavo greitos reakcijos, sumanumo, loginio mąstymo bei darnaus komandinio darbo. Visoms komandoms atlikus užduotis, paaiškėjo, kad greičiausiai ir tiksliausiai jas įveikė Radviliškio Lizdeikos gimnazijos komanda „Esmė“, kuri tapo II-ojo etapo nugalėtoja ir komanda, iškovojusia teisę atstovauti ne tik rajonui, tačiau ir Šiaulių apskričiai gegužės 22 d. sostinėje vyksiančiame baigiamajame konkurso etape.