Rugsėjo 14 d. gimnazistai Domantas ir Dovilė Skripkauskai, kartu su kitais 2014 metų nacionalinio Meninio skaitymo konkurso nugalėtojais, buvo pakviesti dalyvauti filmavime – K. Donelaičio „Metų“ fragmentų įrašyme. Mokiniai skaitė Kristijono Donelaičio poemos ,,Metai“ ištraukas iš Pavasario linksmybių. Sunkus, bet labai įdomus darbas ilgam liks atmintyje, o įrašyti fragmentai bus transliuojami per nacionalinę televiziją kaip skirtukai iki metų pabaigos. Mokinius skaitymui parengė ir į filmavimą lydėjo gimnazijos teatro mokytoja, režisierė Rasa Atkočiūnienė.
Gimnazijos informacija