Menu Close

Televizijoje

Rugsėjo 14 d. gimnazistai Domantas ir Dovilė Skripkauskai, kartu su kitais 2014 metų  nacionalinio Meninio skaitymo konkurso nugalėtojais,  buvo pakviesti dalyvauti filmavime – K. Donelaičio  „Metų“ fragmentų įrašyme. Mokiniai skaitė Kristijono Donelaičio poemos ,,Metai“ ištraukas iš Pavasario linksmybių. Sunkus, bet labai įdomus darbas ilgam liks atmintyje, o įrašyti fragmentai bus transliuojami per nacionalinę televiziją kaip skirtukai iki metų  pabaigos. Mokinius skaitymui parengė ir į filmavimą lydėjo gimnazijos teatro mokytoja, režisierė Rasa Atkočiūnienė.

Gimnazijos informacija

Skip to content