Menu Close

Teniso turnyras Lizdeikos gimnazijos taurei laimėti

Š. m. vasario mėn.17-18d. įvyko rajono moksleivių teniso turnyras Radviliškio Lizdeikos gimnazijos taurei laimėti. Turnyre dalyvavo 16 moksleivių iš Lizdeikos ir Baisogalos gimnazijų ir V.Kudirkos pagrindinės mokyklos. Turnyro finale susitiko du lizdeikiečiai: Tomas Vyšniauskas ir Ugnė Budrytė. Po atkaklios kovos rezultatu 1-6, 6-3, 14-12 laimėjo Tomas Vyšniauskas. Trečią vietą iškovojo V.Kudirkos pagrindinės mokyklos moksleivis Armandas Gelčys. Turnyro dalyvius pasveikino Radviliškio sporto ir švietimo skyriaus vedėjas Anicetas Savickas.

 

Saulius Andriušaitis, teniso būrelio vadovas

Skip to content