Š. m. vasario mėn.17-18d. įvyko rajono moksleivių teniso turnyras Radviliškio Lizdeikos gimnazijos taurei laimėti. Turnyre dalyvavo 16 moksleivių iš Lizdeikos ir Baisogalos gimnazijų ir V.Kudirkos pagrindinės mokyklos. Turnyro finale susitiko du lizdeikiečiai: Tomas Vyšniauskas ir Ugnė Budrytė. Po atkaklios kovos rezultatu 1-6, 6-3, 14-12 laimėjo Tomas Vyšniauskas. Trečią vietą iškovojo V.Kudirkos pagrindinės mokyklos moksleivis Armandas Gelčys. Turnyro dalyvius pasveikino Radviliškio sporto ir švietimo skyriaus vedėjas Anicetas Savickas.
![]() |
![]() |
![]() |
Saulius Andriušaitis, teniso būrelio vadovas


