Spalis, grakščiai po kojomis žlegteli ir iš spygliuoto kiauto išsiridena kaštono rutuliukas, rodos, neseniai žaliavęs klevas nusidažo geltoniu, raudonuoja šermukšnių kekės, ruduo… Mokytojams per Tarptautinę mokytojų dieną dar kartą primenama apie kilnią jų misiją-auginti ir brandinti žmogų. Ir taip kasmet… Mokiniai gražiausius žodžius skiria savo mokytojams, teikia po rožės žiedą-padėkos ženklą už energiją ir suteiktas žinias, abiturientai vaišina pyragu ir kava. Šįkart 71 laidos abiturientai žavingai šoko svajingą ir meilės sklidiną šokį, gimnazistų choras atliko dainą ,,su saule, su meile..“, o abiturientų meninės kompozicijos dovanoti žodžiai tiesiog priminė, jog mes, mokytojai, visuomet džiaugiamės su meile ir tikėjimu rašytais savo mokinių laiškais….Galbūt tuomet suprantame, jog svarbu patikėti kiekvienu savo mokiniu, nes tik tada mokinys patiki savimi…. Būtent šią dieną mokiniai dar kartą priminė, kad mūsų, mokytojų, gyvenimas nėra beprasmis, kai darome tai, kas kyla iš širdies…
Nuotaikingai bei originaliai paminėta Mokytojų diena suteikė šiltų emocijų, kurios šildys lietingą ir ūkanotą spalį…
![]() |
![]() |
G. Abromikienė

