Menu Close

TINKLININKŲ PERGALĖS RAJONINIAME TINKLINIO TURNYRE „RUDENS TAURĖ 2024“

Lizdeikiečiai rudens atostogas pradėjo tinklinio varžybomis, kurios vyko Šeduvos gimnazijoje. Dvi dienas vyko atkaklios kovos. Spalio 28 d. jėgas išbandė vaikinai, kurie laimėjo visas rungtynes ir tapo turnyro nugalėtojais. Taure ir medaliais džiaugėsi Dominykas Janušauskas, Jokūbas Vaitkus, Lukas Dževečka, Žygimantas Senuta, Eimantas Slepovas ir Simonas Plukas. Spalio 29 d. į Šeduvą rinkosi merginos. Po atkaklių kovų, kurios truko net 5 valandas, paaiškėjo, kas tapo turnyro nugalėtojomis. Pergale po įtemtų varžybų, kuriose prireikė net trečio seto, džiaugėsi lizdeikietės, nugalėjusios šeduves. Komandoje žaidė Melita Vaitiekūnaitė, Evita Suško, Luknė Domrina, Diana Lomonosova, Viktorija Jurgilaitė ir Martina Bernotaitė. Sveikiname komandas ir linkime sėkmės kituose turnyruose.

20241104_120241104_220241104_320241104_420241104_520241104_620241104_7

Skip to content