Menu Close

TINKLINIO TURNYRAS, SKIRTAS LIETUVOS ŠIMTMEČIUI

Šiemet minime atkurtos nepriklausomos Lietuvos 100 metų jubiliejų. Šia proga vasario 21 dieną gimnazijoje vyko tinklinio turnyras, į kurį buvo kviečiami gimnazistai, norintys išmėginti jėgas tinklinio aikštelėje. Malonu, kad susirinko nemažas būrys tinklininkų, panorusių būtent taip paminėti šią šventę. Varžybose dalyvavo penkios komandos, suformuotos draugystės principu iš abiejų gimnazijos korpusų. Varžybos vyko ratų sistema, tad komandos visos susitiko tarpusavyje. Po atkaklios kovos nugalėtojais tapo „Mix`ai“ komanda. Antri „Bernotai“. Trečią vietą iškovojo „Jaunių“ komanda. Komandos, iškovojusios prizines vietas, buvo apdovanotos prizais – įvairiais vaisiais. Bet, pasak vaikinų, ne pergalės svarbiausia, o visada malonu gerai praleisti laiką.

Kūno kultūros mokytoja N. Andrušaitytė

2532244_32532244_42532244_5 

Skip to content