2026 m. sausio 19–20 d. Lizdeikos gimnazijos 1R, 2R ir 2GI klasių mokiniai dalyvavo praktinėse veiklose Vilnius TECH universitete pagal „Tūkstantmečio mokyklų“ programą. Mokiniai klausė paskaitų ir atliko praktinius bei laboratorinius darbus pastatų energetikos ir aplinkos inžinerijos srityse: tyrė šilumos perdavimą ir šilumos laidumą, atliko termovizinius matavimus, susipažino su pastatų vėdinimo sistemomis, energiniu efektyvumu, atsinaujinančių energijos šaltinių integracija, gyvavimo ciklo mąstysena, oro, vandens ir triukšmo taršos tyrimais, atliekų bei plastiko perdirbimo galimybėmis. Veiklos vyko kartu su Vilnius TECH dėstytojais ir buvo organizuotos kaip TŪKSTANTMEČIO MOKYKLŲ RENGINAI.




![]()


















#TūkstantmečioMokyklos
#TūkstantmečioMokyklųRenginiai
#VilniusTECH
#LizdeikosGimnazija
#STEAM
#Tvarumas
#PraktinisMokymasis
#KarjeraSTEM