
Balandžio 9 d. 1R, 2GI ir 2R klasių mokiniai lankėsi Energetikos ir technikos muziejuje Vilniuje.
Programos „Tesla šou“ metu susipažino su Nikola Tesla išradimais ir net „grojo žaibais“! Virsmo salėje tyrinėjo interaktyvius eksponatus ir generavo energijos kvantus. Edukacijoje „Iliuzijos – mokslas, mistika ar apgaulė ?“ išsiaiškino, kas yra miražas, pareidolija ir optinė apgaulė.
Interaktyvūs eksponatai, galimybė patiems atlikti įvairias praktines užduotis ugdo mokinių kūrybiškumą ir skatina domėtis bei gilintis į gamtos ir technikos mokslus.
Smalsumas + patirtis = tikrasis mokymasis!




















#Edukacija #MokymasisKitaip #Vilnius #Muziejus #Mokslas #Patirtys #Jaunimas #Tyrinėjimai