Lapkričio 8 dieną Kelmėje vyko kasmetinis tradicinis bėgimas „Graužikai – Kelmė“ V.Rimkaus taurei laimėti, kuriame dalyvavo bėgikai iš Kelmės rajono, Šiaulių miesto bei rajono ir Radviliškio. Šiemet 8 kilometrų distanciją įveikė apie 80 sportininkų. Bėgikai buvo suskirstyti į tris amžiaus grupes. Vilmantė dalyvavo 1998-2000 m. grupėje. Nors visą laiką lijo lietus, kuris gerokai apsunkino bėgimą, Vilmantė sugebėjo aplenkti visas varžoves ir tapti nugalėtoja. Už šią pergalę ji buvo apdovanota ne tik medaliu, taure, bet ir šakočiu.
N. Andrušaitytė