Menu Close

AKCIJA „GERA BŪTI GERU“

Radviliškio Lizdeikos gimnazijos ketvirtokai lapkričio 23 d. pradėjo vykdyti akciją „Gera būti geru“. Trečiojo aukšto konferencijų salėje per trečią ilgąją pertrauką, susirinkus gimnazistams ir mokytojams, užvirė šurmulys. Mokiniai pirkdami namuose pagamintus skanėstus paaukojo 83,55 eurus.

Lapkričio 30 d. kavinukėje „Vitaminas“ akcijai įsibėgėjus šeimininkavo pirmokai. Jų pastangos nenuėjo veltui, aukų krepšelį jie papildė 74,98 euro.

Ši akcija jau tapo lizdeikiečių tradicine prieškalėdine veikla, nes Maltiečių organizuojamas geradarystę skatinantis jaunimo konkursas „Idėjos padėjėjos“ kviečia keisti gyvenimus tūkstantiems Lietuvos senjorų.

100_1950100_1985100_2058100_2061100_2069100_2071100_2076

Skip to content