Menu Close

PASKAITA-DISKUSIJA „VAGYSTĖ“

Kiekvienas iš mūsų norime jaustis saugūs namuose, mokykloje, viešose vietose. Saugumu pasirūpinti privalome patys, tačiau ne visi bendruomenės nariai puoselėja vienodas vertybes, ne visi vadovaujasi dorovingo žmogaus normomis. Todėl kartais mūsų daiktai gali tapti ilgapirščių grobiu.

Norint įspėti mokinius apie tykančius pavojus, lapkričio 23 dieną į gimnaziją buvo pakviestas Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariato veiklos skyriaus vyriausias tyrėjas Aivaras Kardašius, kuris mokinius pakvietė į paskaitą-diskusiją „Vagystė“. Paskaitoje-diskusijoje dalyvavo 1B ir 1D klasių mokiniai.

100_2000100_2003

Skip to content