Menu Close

„EGZAMINŲ BAIMĖ“ – paskaita besirengiantiems egzaminams

Balandžio 30d. Radviliškio Lizdeikos gimnazijoje lankėsi psichologinio ir karjeros  skyriaus vedėja psichologė iš Šiaulių Virginija Servutienė. Lektorė bendravo su egzaminams besirengiančiais moksleiviais, dalinosi praktinėmis žiniomis.

Diskutuota buvo apie emocijų valdymą, žmogaus mintis, kurios turi emocinį krūvį, pozityvumą, pasirinkimo galimybę. Psichologė, gavus egzamino užduotis, pataria elgtis ramiai, susikaupti, nesiblaškyti, nesidairyti į kitus. Anot V. Servutienės, savitaiga taip pat yra labai svarbi.

„Įsitikinimas, kad „nenoriu“ – dar niekam nepadėjo, o tikėjimas, kad „galiu“ – padarė stebuklus“.

(V. Servutienė).

Psichologė V. Servutienė mokiniams linkėjo gražių minčių apie save, teigiamų emocijų ir svajonių.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė  N. Rakauskeinė

Skip to content