Menu Close

FUTBOLO VARŽYBOS OGB VADO TAUREI LAIMĖTI

Rugsėjo 25 dieną Radviliškio Durpyno Oro gynybos bataliono stadione vyko futbolo varžybos OGB vado taurei laimėti. Varžybose tarp 8 komandų dalyvavo ir Lizdeikos gimnazijos mokiniai. Mūsų gimnazijos komandos nariai buvo jauniausi varžybų dalyviai. Jiems teko varžytis su suaugusiųjų komandomis . Varžybų metu oro sąlygos nelepino, tačiau nei žvarbaus vėjo, nei gerokai vyresnių varžovų lizdeikiečiai neišsigando. Mūsų komanda pateko į stiprų pogrupį, tačiau vaikinams pavyko laimėti prieš Šiaulių Karinių oro pajėgų vyrų komandą ir pogrupyje likome treti. Ypač gerai varžybose pasirodė mūsų komandos narys Modestas Bardauskas, kuris buvo apdovanotas specialiu prizu. Po varžybų susirinkusi komanda su savo mokytoju R. Škėma aptarė varžybų rezultatus, išsiaiškino klaidas ir komandos problemas. Vaikinai pasiryžę toliau treniruotis ir kelti savo meistriškumą.



Skip to content