Menu Close

LIZDEIKIEČIAI ATIDARĖ JUBILIEJINĮ „KAUNO RAMPOS“ FESTIVALĮ

Balandžio 10 dieną Lizdeikos gimnazijos teatro trupė su spektakliu „DEVINTOKAI“ atidarė 50-ąjį, jubiliejinį, „Kauno Rampos“ festivalį, vykusį Kauno kultūros centre. Moksleivius į renginį lydėjo jų auklėtoja ir režisierė Rasa Atkočiūnienė.

20250411_120250411_220250411_3

Jaunieji aktoriai turėjo unikalią galimybę pasirodyti didžiojoje scenoje ir pristatyti savo kūrybą platesnei publikai. Spektaklis sulaukė šilto priėmimo ir įvertinimo, o trupės nariai grįžo kupini įspūdžių ir įkvėpimo tolesnei kūrybai.

Linkime Lizdeikos gimnazijos kolektyvui sėkmės ir kūrybinio polėkio tolimesniuose pasirodymuose!

Skip to content