Menu Close

SVEIKINAME LAIMĖTOJUS

Balandžio 10 d. Lizdeikos gimnazijos komanda „7 straipsnis“, vadovaujama istorijos mokytojos metodininkės Anos Savickienės, laimėjo Šiaulių apskrities mokinių konkursą „Aš ir policija“. Komanda pademonstravo ne tik puikias teisines žinias ir greitą orientaciją, bet ir puikų komandinį darbą bei motyvaciją, reikalingą bendradarbiavimui su policija stiprinti.

20250411_4

Palinkėkime jiems sėkmės respublikiniame etape gegužės 5d. Vilniuje.

Skip to content