Gegužės 7 dieną minime Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną. Lizdeikos gimnazijos mokiniai prisijungė prie Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos skelbiamo renginio „Lietuva skaito“, kurį inicijavo Lietuvos leidėjų asociacija. Renginys vyko Radviliškio miesto Aušros aikštėje. Jame dalyvavo savivaldybės, viešosios bibliotekos atstovai, mokyklų mokiniai, mokytojai, bibliotekininkai, literatų klubo „Jonvabalis“ nariai, miesto bendruomenė. Renginį atidarė viešosios bibliotekos renginių organizatorė D. Gapšienė ir rajono savivaldybės administracijos direktorė J. Margaitienė. Visi dalyviai buvo pasveikinti su švente ir pakvieti skaityti savo atsineštą knygą, taip siekiant užfiksuoti daugiausiai vienu metu skaitančių Lietuvoje rekordo. Visus dalyvius filmavo dronas.
Bibliotekos informacija



