Menu Close

NAUJAMETINIS TINKLINIO TURNYRAS

Šiemet lizdeikiečiai Naujuosius metus nusprendė pasitikti sportuodami. Gruodžio 30 dieną gimnazijoje vyko tinklinio turnyras, į kurį buvo kviečiami gimnazistai, norintys išmėginti jėgas tinklinio aikštelėje. Malonu, kad susirinko nemažas būrys tinklininkų, panorusių būtent taip praleisti savo laisvalaikį. Varžybose dalyvavo keturios komandos, suformuotos draugystės principu. Varžybos vyko ratų sistema, tad komandos visos susitiko tarpusavyje. Po atkaklios kovos nugalėtojais tapo „Mes“ komanda. Antri „Pirmokai“. Trečią vietą iškovojo „3A“ komanda. Komandos, iškovojusios prizines vietas, buvo apdovanotos medaliais. Bet, pasak vaikinų, ne pergalės svarbiausia, o visada malonu gerai praleisti laiką.

image0image6image4

Kūno kultūros mokytoja N. Andrušaitytė

Skip to content