Lapkričio 20 d. Lizdeikos gimnazijos 1R, 2R ir 2GI klasių mokiniai lankėsi Tauragės STEAM centre, kur mechatronikos
ir gamtamokslinėse laboratorijose atliko tiriamuosius darbus: „Mikrovaldiklių valdovai: mitų griovėjai“, „Mobiliųjų telefonų elektromagnetinės spinduliuotės matavimas“ ir „Difuzija“.


![]()

![]()


Vėliau mokiniai vyko į Lauksargius, kur edukacijoje „Vėjo spalva – žalia“ susipažino su vėjo elektrinių veikimo principais, statybos ypatumais ir virtualiai pakilo į elektrinės viršų. Kelionės metu taip pat aplankytas Pagramančio apžvalgos bokštas.
Išvyką finansavo Europos Sąjungos lėšomis įgyvendinama „Tūkstantmečio mokyklų“ programa.