Menu Close

TŪKSTANTMEČIO MOKYKLŲ RENGINAI

1000Lapkričio 20 d. Lizdeikos gimnazijos 1R, 2R ir 2GI klasių mokiniai lankėsi Tauragės STEAM centre, kur mechatronikosfinans_eu ir gamtamokslinėse laboratorijose atliko tiriamuosius darbus: „Mikrovaldiklių valdovai: mitų griovėjai“, „Mobiliųjų telefonų elektromagnetinės spinduliuotės matavimas“ ir „Difuzija“.

20251123_1120251123_1220251123_1320251123_1420251123_1520251123_1620251123_17

Vėliau mokiniai vyko į Lauksargius, kur edukacijoje „Vėjo spalva – žalia“ susipažino su vėjo elektrinių veikimo principais, statybos ypatumais ir virtualiai pakilo į elektrinės viršų. Kelionės metu taip pat aplankytas Pagramančio apžvalgos bokštas.

Išvyką finansavo Europos Sąjungos lėšomis įgyvendinama „Tūkstantmečio mokyklų“ programa.

Skip to content